בניית אתרים,פיתוח

WP ROCKET

שיתוף :

WP Rocket - WordPress Caching Plugin

כל מה שצריך לדעת על WP ROCKET

כאשר מדברים על תוסף WP ROCKET, חשוב להבין כי מדובר בתוסף המשרת כיום יותר מ 400 אלף אתרי וורדפרס. ומבחינת מהירות האתר והביצועים שלו, התוסף הזה מספק תוצאות לא מבוטלות בכלל. וכיאה לתוספי וורדפרס באופן כללי, הוא מאד ידידותי לשימוש וקיימים בו מספר פיצ'רים שתתקשו למצוא במקומות אחרים. כדי להבין מהו תוסף WP ROCKET, צריך להבין מהו התהליך הנקרא Caching בוורדפרס. ובכן, התהליך הנ"ל נקרא גם יצירת זיכרון מטמון, מה שמוביל לשמירה של גרסה סטטית של עמודי אתר האינטרנט. מכאן, מערכת CACHING מייתרת את התהליך של האתר שבו הוא מתקשר הלוך חזור עם השרת בכדי לספק או לקבל את המידע שנוצר מאחורי הקלעים של היישום האינטרנטי. בפועל, זה מה שיוצר את עמודי האתר בשניות בודדות. וכאן תוסף WP ROCKET נכנס לתמונה, כאשר בעלי אתרים מבקשים לקצר את זמני טעינת דפי האתר שלהם (אך לא רק). הפעולות שתוסף WP ROCKET יבצע עבורכם בראש ובראשונה, יש לדעת כי התוסף ייצור עבורכם גרסה סטטית עבור כל הפוסטים והעמודים באתר שלכם (בהנחה שהוא אתר וורדפרס). כמו כן, תוסף WP ROCKET גם מאפשר לדפדפן שלכם להשתמש בזיכרון המטמון הפנימי שלו בצורה נכונה. מעבר לכך, תוסף WP ROCKET יכול לבצע עיכוב של פריסת Javascript, כמו גם פעולת דחיסה של GZIP. במקביל לפעולות הנ"ל, התוסף יבצע עבורכם גם אופטימיזציה ל Google Fonts, וכן יכווץ ויאחד עבורכם את קבצי ה-Javascript וה-CSS. במקרה הצורך, תוסף WP ROCKET יידע גם כיצד למנוע את עיכוב הצגת התמונות באתר שלכם.

מדוע תוסף WP ROCKET נחשב כה נפוץ ופופולארי?

במילים פשוטות, WP ROCKET הוא תוסף וורדפרס שעוזר ליצור ולנהל את תוכן האתר שלכם בצורה היעילה ביותר. בתוך כך, ישנן דרכים רבות ושונות בהן WP ROCKET יכול לעזור לשפר את קידום האתרים שלכם. לדוגמה, הוא יפיק אוטומטית תגיות עבור כל פוסט ויוסיף אותם לתג הכותרת H1 באתר שלכם, מה שיעזור לשפר את הנראות במנועי החיפוש של כל מאמר בדף תוצאות החיפוש של גוגל. בסופו של דבר, תוסף WP ROCKET נחשב לפלאגין וורדפרס נפוץ ופופולרי מכיוון שיש לו מגוון תכונות שיכולות לעזור לכם בעבודה היומיומית שלכם. מעבר ליכולת להתאים אישית את ערכת הנושא שלכם על ידי הוספת קובצי CSS ו-JavaScript מותאמים אישית, תוכלו גם ליצור קודים קצרים מותאמים אישית, להוסיף שדות מותאמים אישית עבור פוסטים, דפים וסוגי פוסטים מותאמים אישית ועוד. זמני טעינת הדפים באתר קשורים לקידום אתרים? ישנם גורמים רבים שמשפיעים על משך הזמן שלוקח לדף אינטרנט להיטען, אך חשוב לציין שמהירות טעינת העמודים היא עדיין אחד הגורמים החשובים ביותר כאשר בוחנים קידום אתרים. בתוך כך, זמני טעינת הדפים הם לעתים קרובות דאגה גדולה עבור בעלי אתרים. זה בדרך כלל מעיד על ביצועי האתר במונחים של SEO. באופן כללי, ככל שהדף נטען מהר יותר, כך הוא מתפקד טוב יותר מבחינת SEO. בהיבט הזה, חשוב לציין כי יש סיכוי גבוה יותר שמשתמשים יעזבו אתר שלוקח יותר מדי זמן לטעון אותו, עלול לגרום גם לשיעורי המרות נמוכים יותר ולשביעות רצון נמוכה של המשתמשים.

כיצד תוסף WP ROCKET יקטין את זמני טעינת הדפים באתר?

במילים פשוטות ככל הניתן, WP ROCKET הוא תוסף וורדפרס שעוזר להאיץ את זמני הטעינה של האתר שלך על ידי דחיסה ושמירת קבצים ברקע. כמו כן, התוסף יבצע עבורכם גם כמה פעולות אחרות כדי לגרום לאתר להיטען מהר יותר. למשל, הסרת תוספים מיותרים, אופטימיזציה של תמונות ועוד. אם תשאלו מומחים בתחום, הם יגידו לכם שהתוסף יכול לדחוס כ-60% מכל התוכן באתר מבלי להשפיע על האיכות או הביצועים שלו. בעזרת פעולות אלו התוסף WP ROCKET יקטין את זמני טעינת הדפים באתר ויהפוך אותו לרספונסיבי יותר.

שיתוף :

מוכנים להפוך לאלפא?