כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי

הציגו את עצמכם בצורה חדשנית

עיצוב מותאם אישית

ניצור עבורך כרטיס ביקור דיגיטלי בעיצוב ייחודי שמייצג את המותג / העסק שלך בצורה מושלמת.

שיתוף מהיר וקל

אפשרות לשיתוף מיידי של הכרטיס באמצעות קישור או קוד QR, כך שתוכל להפיץ אותו בקלות בכל מקום.

סביבה ירוקה

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא פתרון אקולוגי שמפחית את השימוש בנייר, תורם לסביבה וחוסך לך עלויות הדפסה.

הכרטיס שלך בעולם הדיגיטלי.

נכון לשנת 2020, כל בית עסק, חברה או ארגון חייבים להיות מצוידים בכרטיס ביקור דיגיטלי. למעשה, באמצעות בניית כרטיסי ביקור דיגיטליים ניתן לא רק לשתף את בית העסק בפלטפורמות השונות, אלא גם ממש לשווקו. הרי זה ברור שצריך לעשות כל מה שרק אפשר בכדי לצלוח את התחרותיות הרבה בחוץ, שניתן למצוא בכל תחום, ענף ונישה עסקית. כרטיסי ביקור אמנם נמצאים כאן מאז ומתמיד, אך רק בשנים האחרונות הם הפכו להיות כלי שיווקי מעולה באינטרנט. בעזרת יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי, תוכלו לא רק להגביר מכירות בבית העסק, אלא גם תוכלו לאפשר ללקוחות לדבר איתכם בקליק, ליצור קשר דרך WHATSAPP, לאפשר לאפליקציית WAZE להדריך אליכם לקוחות ועוד. מחלקים עדיין כרטיסי ביקור מקרטון? הגיע הזמן להתקדם ל-2020 ולהנות מפיצ'רים מתקדמים לשיווק העסק, הגברת המכירות ושיפור התקשורת עם קהל היעד.

מה יהיה תפקידו של כרטיס ביקור דיגיטלי?

יצירת כרטיס ביקור דגיגיטלי מאפשרת לכם, בסופו של דבר, לתקשר עם לקוחותיכם באופן הרבה יותר מוצלח. וכידוע לכולנו, ללקוחות הפוטנציאליים צריך לספק מענה מהימן וזריז, היות וישנה המון תחרותיות בחוץ, מישהו אחר פשוט יחטוף אותם.

יצרתם כרטיס ביקור דיגיטלי עם פיצ'רים שמאפשרים ללקוח להתרשם ממכם לטובה ולהבין שאתם מקצועיים? שאתם שם בשבילו בכל דרך ובכל פלטפורמה? הגברתם את הסיכויים לרכישה, הסתייעות בשירות שלכם וכדומה.

אלפא אינטרנט – יצירת כרטיסי ביקור דיגיטליים בעיצוב מנצח  

אם כך, כרטיסי ביקור דיגיטליים יכולים לכלול למשל אפשרות של חיוג למשרד הראשי, חיוג לשלוחה ספציפית, חיוג לשירות לקוחות, חיבור ל-WAZE, חיבור הלקוח לדף הפייסבוק ועוד. אגב, אחת מאפשרויות ההטמעה בכרטיסים, היא האפשרות של שיתוף כרטיס בית העסק מיד לאחר ניתוק של שיחה טלפונית.

אלפא אינטרנט היא חברת בניית אתרים, שמעבר לשירות של בניית כרטיסי ביקור דיגיטליים ומעוצבים, מספקת גם שירותי קידום אתרים, פרסום ממומן בגוגל, הקמת קמפיינים פרסומיים, קידום בפייסבוק, באינסטגרם ועוד. כשכל הפתרונות לקידום העסק ב-2020 נמצאים תחת קורת גג אחת, אי אפשר לטעות עם יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי.

צרו עמנו קשר עוד היום. עם כל הניסיון הרב שרכשנו במהלך השנים ובעולם הדיגיטל, אנחנו נוודא שגם אתם תהיו אלפא בתחומכם.

 רוצים כרטיס ביקור דיגיטלי משלכם? 
אלפא קארד – כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

פרויקטים נוספים

פרויקטים נוספים

מוכנים להפוך לאלפא?