בניית אתרים,שיווק דיגיטלי באינטרנט

למה צריך אתר אינטרנט וממה חשוב להיזהר?

שיתוף :

האינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מסביבת העסקים המודרניים וכל עסק רוצה נוכחות באינטרנט ומחפש אחר שירותי בניית אתרים. אתר אינטרנט יכול לתרום לעסק בתחומים הבאים:

  • מתן ערך מוסף ללקוחות – עסק המציע מוצר או שירות יכול להקים אתר אינטרנט על מנת להציע שירות או תמיכה למוצר ובכך ליצור ערך מוסף עבור הלקוחות. למשל חברה המוכרת מוצר טכנולוגי יכולה להשתמש באתר האינטרנט על מנת לתת טיפים והדרכה לגבי שימוש במוצר.
  • שווקים חדשים – המסגרת הגלובלית של האינטרנט מאפשרת לעסקים להגיע בקלות לשווקים חדשים. אם בעבר חברה מקומית רצתה לשווק את מוצריה בחו“ל, הגבר היה מורכב ומסובך. לעומת זאת היום בעזרת בניית אתרים ניתן להגיע בקלות לשוק הגלובלי.
  • מכירות – אתר אינטרנט עבור העסק יכול לתפקד גם כנקודת מכירה, לפעמים במקביל לערוצי השיווק הסטנדרטים ולפעמים כערוץ שיווק בלעדי.
  • פרסום – בניית אתרים יכולה לשמש את העסק גם למטרות פרסום ויחסי ציבור.

סוגי אתרים

אתר תדמית

אתר תדמית יכול לשמש את העסק ככרטיס ביקור דיגיטלי, אלו הם הפנים של העסק. המטרה של אתר תדמית היא לחשוף את העסק בפני קהלים נרחבים ומוגדרים בהתאם לקהל היעד של העסק. על האתר להציג את המסרים השיווקיים של העסק בצורה קולעת למטרה.

אתר מכירה

אתר מכירה מאפשר לעסק להציג את המוצרים ולמכור אותם בצורה מקוונת לקהל גולשי האינטרנט.
לאתר מכירה יש יתרונות רבים מבחינת העסק, אפשר להגיע איתו לשווקים חדשים ולמכור מוצרים 24 שעות ביממה בעזרת שימוש במערכת אוטומטית.

חשוב לזכור !
בניית אתרים היא דבר חשוב עבור העסק אך היא צריכה להיעשות בצורה חכמה על ידי אנשים הבקיאים לא רק בצד הטכני של טכנולוגיית האינטרנט, אלא גם מכירים את הרגלי הגולשים ואת תחום השיווק באינטרנט.
לעיתים אנשים מתפתים ל"זול" אך יש לזכור – שהזול עולה ביוקר !
כמו שחשוב לכם האיכות של המוצר שלכם בעסק, כך גם אמור להיות האתר שלכם, יש לבצע אפיון מקיף בעזרת אנשי מקצוע ולהתאים מראש את אתר האינטרנט לעסק שלך.
יש לקחת בחשבון את מהירות האתר, עיצוב האתר, אופן השיווק והתמלול שלו.
כמו כן, יש לוודא שהאתר רספונסיבי ונגיש, דבר המעניק להם גם יתרון רב במנועי החיפוש.
ישנם גולשים המשתמשים במחשב, אחרים בטאבלט או סמארטפון;
אתר רספונסיבי הוא אתר אשר יודע להתאים את עצמו לאמצעי הגלישה ומציג את הדף בצורה האופטימלית בכל סוג של מכשיר.

שיתוף :

מוכנים להפוך לאלפא?